Дієта та харчування

Чому полівітаміни варто приймати спортсменам?

Організм людини — це дуже складний механізм, який досі залишається загадкою, і не всі його аспекти зрозумілі людям. Проте, безсумнівно, для того, щоб нормально функціонувати, організму потрібна величезна кількість різноманітних поживних речовин, речовин і хімічних сполук, які відповідають за низку процесів, що відбуваються в організмі. Як і у випадку з багатьма іншими механізмами (органічними та неорганічними), якщо ви хочете досягти більших цілей, потрібна більша робоча потужність.

Однак у випадку людського організму це поживні речовини. Саме з цієї простої причини спортсмени потребують більшої кількості різноманітних поживних речовин для потреб свого організму. Тіло спортсмена втрачає більшу кількість, наприклад, електролітів через піт або потребує більшої кількості енергії з вуглеводів, що означає, що їх потрібно постачати для власного організму. Однак це лише один із найпростіших прикладів того, чому спортсмени просто мають більші потреби в цьому відношенні, і з цієї причини все більше людей цікавляться, серед іншого, полівітаміни.

Чому полівітаміни для спортсменів є гарною ідеєю?

Хоча останнім часом багато говорять про те, що надмірне вживання харчових добавок є неправильним підходом до турботи про наше здоров’я, це не означає, що ми повинні відмовитися від них зовсім. Найважливішим і основним елементом добавок є те, що вони повинні бути належним чином обґрунтовані з точки зору здоров’я. Для цього варто належним чином обстежити свій організм і при появі тривожних симптомів звернутися до фахівця, який порекомендує найкращі способи лікування.

Це означає, що в деяких випадках харчові добавки просто необхідні, і однією з груп людей, які повинні приділяти особливу увагу своєму організму, є спортсмени та фізично активні люди. Це все через те, що під час тренувань організм втрачає цінні харчові цінності, в тому числі: ті, які доступні у все більш популярних дієтичних добавках, таких як полівітаміни.

Чи має сенс прийом мультивітамінів для спортсменів?

Багато людей також задаються питанням про доцільність додаткового прийому полівітамінів, які містять досить багато інгредієнтів, що, як наслідок, призводить до меншої концентрації вітамінів і мінералів в одній дозі препарату. Однак варто пам’ятати, що БАДи повинні бути не основним джерелом усіх поживних речовин, а лише їх доповненням. Саме в такій формі полівітаміни виконують свою роль і є важливим видом добавки.

Це пов’язано з тим, що часто це вітаміни і мінерали, які втрачаються в результаті фізичної активності. Тому мультивітамінні добавки призначені для швидкого відновлення балансу багатьох поживних речовин, навіть з такими невеликими кількостями. Крім того, полівітаміни також можуть бути рекомендовані лікарем для швидшого одужання після хвороби тощо. Це означає, що до цього типу добавок варто звертатися в конкретних ситуаціях. Але при виявленні дефіциту тих чи інших вітамінів і мінералів краще використовувати монопрепарати, які допоможуть швидше подбати про свій організм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *