Дієта та харчування

Коли найкраще їсти протеїнові батончики?

Протеїнові батончики стають все більш популярними закусками. Незважаючи на те, що вони були створені для спортсменів, їх все частіше використовують люди, які не є фізично активними. Це й не дивно, адже такий протеїновий батончик здатний забезпечити досить велику кількість білка, що викликає відчуття ситості, ви можете швидко забезпечити свій організм досить великою його кількістю, а також поповнити запаси енергії. Однак це рішення не рекомендується всім.

Кому слід уникати протеїнових батончиків?

Все залежить від складу конкретного протеїнового батончика, який доступний у різних варіантах. Залежно від ситуації варто вибрати протеїновий батончик, який забезпечує поживні речовини в необхідних вам кількостях.

Надмірне споживання, наприклад, протеїну, не призводить до втрати ваги або збільшення м’язів, і може призвести до побічних ефектів у вигляді різних захворювань. Це означає, що будь-які подібні зміни в раціоні повинні бути належним чином уточнені та просто знайти для них місце у вашому власному плані харчування, якщо це необхідно.

Коли їсти протеїновий батончик?

Якщо ви вирішили включити в свій раціон протеїновий батончик, варто пам’ятати, що, незважаючи на форму перекусу, за своїм складом його можна розглядати як своєрідну харчову добавку для спортсменів. Це робить його ідеальним для добавки перед тренуванням – до або відразу після тренування. Таким чином, білки та вуглеводи, що містяться в батончику, матимуть різні ефекти:

  • Перед тренуванням – склад батончика забезпечить достатню енергію для виконання вправ, а завдяки білку він належним чином живить м’язи, щоб запобігти будь-якому виду пошкодження;
  • Після тренування – у цьому випадку цінні поживні речовини, які містить протеїновий батончик, дозволять м’язам відновитися після інтенсивного тренування, запобігаючи, наприклад, болю.

Звичайно, коли саме найкраще споживати протеїновий батончик, буде залежати від конкретної ситуації, від того, яке тренування, які поживні речовини потрібні організму тощо.

Чи можна включати протеїнові батончики в дієту для схуднення?

У цьому випадку пам’ятайте, що втрата ваги є результатом відповідних тренувань і дієти, спрямованої на забезпечення організму безпечними низькокалорійними цінностями. Тому, якщо дієта побудована таким чином, що в неї входять протеїнові батончики, ніщо не заважає включити їх у цей тип плану харчування. Батончики, багаті білком, створюють відчуття ситості, що допоможе уникнути перекусів між прийомами їжі. Однак пам’ятайте, що вони не можуть замінити, наприклад, поживний сніданок.

Як протеїнові батончики, так і багато інших харчових продуктів і дієтичних добавок можуть сприяти досягненню мети тренування – втрати зайвої ваги. Однак варто переконатися, що поживні речовини та добавки належним чином доповнюють ваш раціон і тренування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *