Дієтичні добавки

Колагенові добавки – яка їхня дія?

Колаген є дуже важливим білком для всього організму. Крім того, це також один із найпоширеніших білків у нашому організмі, і тому він має дуже великий вплив на його загальне функціонування. Колаген є основним будівельним матеріалом, серед іншого: шкіра, завдяки чому вона виглядає молодою, не з’являються зморшки, гладка і підтягнута. Однак при дефіциті в організмі цього важливого білка шкіра втрачає здоровий вигляд, з’являються зморшки, стає сухою тощо.

Однак варто підкреслити, що це лише одна з багатьох властивостей колагену в організмі людини. Чому про все це варто говорити? Оскільки з віком кількість колагену в організмі природним чином зменшується, і приблизно до 26 років організм припиняє його природне вироблення. Це призводить до появи перших процесів старіння, крім того, волосся і нігті втрачають свій стан, а суглоби можуть ставати все більш і більш болючими. Це основні аргументи на користь використання колагенової добавки. Про що ще варто дізнатися?

Вплив колагену на організм людини

Колаген, як один із найчисленніших білків в організмі людини, дуже важливий для його правильного функціонування. Досить сказати, що існує понад 30 різних типів колагену, які виконують різні функції. Саме завдяки колагену суглоби еластичні та зволожені, завдяки чому рух, що виконується навіть без навантаження, просто можливий і не викликає болю. Проте волосся, шкіра та нігті не січуться, належним чином зволожені, мають належну міцність тощо.

Вони просто в належному стані. Однак підтримка необхідної кількості колагену, навіть незважаючи на припинення його природного вироблення організмом, фактично дозволяє відстрочити процес старіння організму. Це одна з причин зростання популярності колагенових добавок, які найчастіше доступні у формі порошку та з різними смаками.

Як колаген впливає на організм?

Варто зазначити, що колаген також сильно впливає на частини тіла, які не видно. Це все тому, що колаген насправді є основним будівельним матеріалом не лише шкіри, волосся, нігтів і сухожиль, а й т.зв. епітеліальна тканина (яка є не тільки в шкірі, а й в артеріях), а також багато інших різних мембран. Це змушує колаген також впливати на кровоносну систему, що дозволяє йому очищати стінки від жиру. Колаген також дозволяє контролювати артеріальний тиск або ширину ваших артерій, а також впливає на ступінь жорсткості м’язових клітин.

Крім того, колаген також впливає на травну систему, оскільки має регенеруючу дію на пошкодження клітинної стінки. Це дуже важливо, серед іншого: внаслідок лікування синдрому негерметичної кишки, через який в організм потрапляють токсини. Крім того, колаген також важливий для обміну речовин. Завдяки цьому можна перетворювати глюкозу в енергію, а сам метаболізм організму стимулюється до функціонування, що сприяє, серед іншого, спалювання жирової тканини.

Все це показує, наскільки великий вплив колагену надає на організм людини, що, звичайно, також пояснює зростаючу популярність колагенових добавок. Однак варто пам’ятати, що, наприклад, у випадку з системою кровообігу добавки з колагеном можуть бути не найкращим вирішенням ваших проблем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *