Здоров'я

Які БАДи для зниження холестерину?

Холестерин – популярний, розмовний термін для т.зв ліпідні речовини, які присутні в крові. Цікаво, що він пов’язаний в першу чергу з негативними асоціаціями, але слід пам’ятати, що він буває двох видів – ЛПНЩ, який характеризується низькою щільністю, є негативним типом холестерину. ЛПВЩ, з іншого боку, має високу щільність і називається «хорошим холестерином».

Він відповідає за багато важливих процесів в організмі людини, але якщо холестерин ЛПНЩ високий, це може призвести до багатьох серцево-судинних захворювань. Саме цей «поганий холестерин» слід особливо обстежити і, якщо необхідно, знизити його рівень, серед іншого: дієтичні добавки.

Як боротися з високим холестерином?

Перш за все, пам’ятайте, що завжди звертайтеся до лікаря щодо поганих результатів аналізів (включаючи, наприклад, високий рівень холестерину). Таким чином можна скласти повну картину конкретної ситуації і дізнатися, як безпечно знизити рівень холестерину в крові. Однак є два найпоширеніші методи, які в більшості випадків не повинні зашкодити вам:

  • Зміна способу життя – це стосується фізичної активності, але це не обов’язково повинні бути жорстокі тренування в спортзалі. Іноді достатньо замінити ліфт сходами або піти на вечірню прогулянку. Навіть 30 хвилин фізичної активності, щонайменше 3 рази на тиждень, може допомогти боротися з високим рівнем холестерину.
  • Зміна харчових звичок – це насправді найважливіший серед методів, не пов’язаних з прийомом ліків і БАДів. При високому рівні холестерину слід уникати продуктів, багатих тваринними жирами, і частіше вибирати фрукти, овочі, рибу (тунець і лосось містять цінні омега-3 жирні кислоти), горіхи тощо.

Наступним кроком є ​​підбір БАД (якщо цього вимагає ситуація), який слід узгодити з лікарем. Він підкаже тип добавки, а потім підбере препарати відповідної якості.

Які поживні речовини ефективні в боротьбі з високим рівнем холестерину?

Перш за все, варто споживати цінні жирні кислоти омега-3, які містяться в жирній морській рибі, а також у багатьох дієтичних добавках. Крім того, вітаміни також можуть бути корисними в боротьбі з високим рівнем холестерину, особливо з групи B, вітамін C і вітамін E. Однак, перш ніж використовувати відповідні добавки, ви повинні перевірити їх рівень у власному організмі, оскільки надлишок поживних речовин також може бути шкідливим. небезпечні тим, що їх дефіцит.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *