Дієтичні добавки

З чого складаються веганські білкові добавки?

Багато людей вважають протеїнові добавки абсолютною основою доповнення для кожного новачка в тренажерному залі. Хоча це не так просто і універсально, як може здатися, насправді протеїнова добавка в багатьох випадках буде ідеальним рішенням для першого прикорму для новачка. Особливо, коли ви починаєте будь-які фізичні навантаження, найважливішою метою яких буде нарощування м’язової маси.

Протеїнових добавок насправді дуже багато. Найпопулярнішими є ті, що створені на основі сироваткового протеїну, їх буває трьох типів – концентрат, ізолят і гідролізат, і кожен відрізняється способом отримання і кількістю білка в добавці. Однак не бракує протеїнових добавок на основі білків тваринного походження або інших типів білків. В даний час також існують препарати, адаптовані для людей, які дотримуються веганської дієти, в основі яких лежать рослинні білки, про них і піде ця стаття. На чому засновані веганські протеїнові добавки?

Веганські протеїнові добавки – з яких білків їх можна отримати?

Існує багато різних видів білкових добавок. Більш того, самі препарати на основі рослинного білка також залишають досить широкий вибір, тому ви можете багато в чому покладатися на власні переваги. Веганські протеїнові добавки, як і інші типи протеїну, можуть відрізнятися за смаком (а не лише різними смаковими версіями), консистенцією або розчинністю у воді чи молоці. Для яких харчових продуктів білки використовуються у веганських білкових добавках?

В основному це будуть бобові та зернові культури. Найпопулярніші протеїни в цій галузі включають, серед іншого: соєвий білок і гороховий білок, але є також доступні добавки на основі рисового або конопляного білка. Крім того, ви також можете знайти добавки, які є сумішшю згаданих раніше білків. Це означає, що вибір серед веганських білкових добавок широкий, і вибір значною мірою залежатиме від індивідуальних уподобань.

На який ефект можна розраховувати від рослинних білкових добавок?

Перш за все, рослинні білкові добавки – це спосіб замінити класичні протеїнові добавки для людей, які дотримуються веганської дієти і тому не споживають тварини та продукти тваринного походження. Отже, якщо ви хочете наростити м’язову масу, рослинна білкова добавка стане ідеальним способом забезпечити додаткове джерело білка у вашому раціоні та задовольнити підвищену потребу організму. Однак це не єдина перевага включення веганської білкової добавки у ваш раціон.

Достатня кількість білка в раціоні, а отже, належне харчування тіла та м’язів позитивно впливає, серед іншого, на: для зміцнення імунітету або регулювання бактеріальної флори в кишечнику. Нервова система має відповідні ресурси для нормального функціонування, і ви швидше відчуваєте насичення. Доставлений таким чином рослинний білок також може сприяти поліпшенню стану волосся, шкіри та нігтів, а також зменшити біль у суглобах.

Однак для фізично активних людей найважливішим буде вплив на розвиток м’язової маси, а також більш швидке післятренувальне відновлення не тільки м’язів, але й всього організму. Крім того, як і звичайні протеїнові добавки, їх рослинні еквіваленти також можна успішно використовувати в дієті для схуднення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *