Здоров'я

Булава земна – що це таке? Все, що вам потрібно про нього знати

Tribulus terrestris — це рослина, яка протягом століть була популярною в природній медицині. Росте в районах з теплим і сухим кліматом, особливо в Азії та Африці. Останнім часом, завдяки своїм властивостям, він також набув популярності як дієтична добавка і отримав широку групу прихильників. Що ж таке булава наземна і які її властивості? Про це ви можете прочитати в статті нижче.

Властивості булави наземної

Tribulus terrestris містить багато цінних для здоров’я речовин, таких як сапоніни, алкалоїди, флавоноїди, органічні кислоти, мінеральні солі та вітаміни. Серед сапонінів найбільше значення мають протодіосцин і діосгенін, які покращують працездатність організму та ендокринну систему.

Tribulus terrestris відомий насамперед своєю дією як натуральний засіб, що підвищує лібідо та покращує ерекцію. З цієї причини добавки, що містять екстракт Tribulus terrestris, часто використовують чоловіки, які борються зі сексуальними проблемами.

Tribulus terrestris також збільшує м’язову масу і зменшує жирову тканину. Вміщені в ньому сапоніни стимулюють секрецію тестостерону, який впливає на розвиток м’язової маси. У свою чергу діосгенін, який є попередником статевих гормонів, зменшує жирову тканину та покращує щільність кісток.

Завдяки наявності флавоноїдів і вітамінів Tribulus terrestris також має протизапальні та антибактеріальні властивості, що робить добавки, що містять його, часто використовуваними для шкірних захворювань, таких як акне. Тому не дивно, що існує безліч БАДів з екстрактом цієї рослини.

Земна булава і здоров’я

Хоча мелена булава має багато цінних властивостей, пам’ятайте, що не варто розглядати її як панацею від усіх проблем зі здоров’ям. Хоча добавки, що містять його, використовуються часто, перед їх використанням варто проконсультуватися з лікарем або фармацевтом.

Є певні групи людей, яким слід уникати добавок, що містять Tribulus terrestris. Це вагітні та жінки, які годують грудьми, люди з серцево-судинними захворюваннями та люди, які приймають гормональні препарати. Тому так важливо заздалегідь проконсультуватися з фахівцем, що стосується всіх препаратів, а не тільки тих, що містять Tribulus terrestris. Тільки на наступному етапі ви повинні використовувати цінні препарати з офіційного джерела.

Резюме

Tribulus terrestris — це рослина, яка протягом століть була популярною в природній медицині. Завдяки своїм властивостям він також набув популярності як дієтична добавка та отримав широку групу прихильників. Вміщені в ньому речовини, такі як сапоніни, алкалоїди, флавоноїди, органічні кислоти, мінеральні солі і вітаміни, позитивно впливають на здоров’я організму, підвищуючи працездатність і впливаючи на ендокринну систему.

Добавки Tribulus terrestris часто використовують чоловіки, які борються із сексуальними проблемами, а також люди, які хочуть збільшити свою м’язову масу та зменшити жирові відкладення. Однак пам’ятайте, що перед використанням добавок Tribulus варто проконсультуватися з лікарем або фармацевтом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *